Hakkımızda

Hakkımızda

Neden Markas?

MARKAS POWER Enerji, kurucu ortaklarının elektrik, mekanik ve inşaat mühendisliği alanlarındaki tasarım ve taahhüt uzmanlığıyla kurulmuş ve yönetilmekte olan mühendislik firmasıdır.

Müşterilerine, uzman kadrosu ile hem tasarım hem de uygulama hizmetleri veren mühendislik konularında verimli, hızlı, kaliteli ve ekonomik çözüm oluşturan güçlü bir firmadır. 
Sürekli gelişim odaklı, konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerinin küçük veya büyük her boyuttaki projesine hizmet verebilmektedir.
 

Biz Kimiz?

MARKAS, elektrik mühendisleri tarafından 2012 yılında kurulmuş ve yönetilmekte olan bir inşaat taahhüt firmasıdır. 

MARKAS POWER Enerji’de 2023 yılında kurulmuş, özellikle yenilenebilir enerji sektöründeki yatırımcılara özel proje geliştirme ve anahtar teslimi enerji taahhüt işleri yapmak maksadıyla kurulmuş grup firmamızdır.

Müşterilerine, uzman kadrosu ile hem tasarım hem de uygulama hizmetleri veren mühendislik konularında verimliliği yüksek, kaliteli, hızlı ve ekonomik çözüm oluşturan güçlü bir firmadır. 

Sürekli gelişim odaklı, konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerinin küçük veya büyük her boyuttaki projesine hizmet verebilmektedir.

Ekibimiz

Sabri Pehlivan Sabri Pehlivan Kurucu Ortak / Elektrik Mühendisi
Tamer Benli Tamer Benli Kurucu Ortak / Elektronik Mühendisi
Seda Öztürk Seda Öztürk Genel Müdür Yardımcısı
Feride Başaran Feride Başaran İş Geliştirme Direktörü / MBA
Sedat Öztürk Sedat Öztürk Uygulama Müdürü
+30 Team of people +30 Team of people

Misyon, Vizyon & Değerlerimiz

Misyonumuz;

Yatırımcılar adına yenilenebilir enerji yatırımlarının geri dönüş süresi en kısa olacak şekilde, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, verimliği yüksek, kaliteli, uygun maliyetli ve iş programına uygun olarak tamamlamak ve yatırımdan maksimum kazancı elde edecekleri şekilde işletmelerini sağlamak. Tüm bunları gerçekleştirirken MARKAS POWER Enerji ekibinin kariyer gelişimine katkı sağlamak.

Vizyonumuz;

Yenilenebilir enerji sektöründe anahtar teslimi mühendislik, tedarik, uygulama ve işletme alanlarında en iyi şirketlerinden biri olmak.

Değerlerimiz;

Yaptığımız işlerin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde aşağıda belirtilen değerlerimize bağlı çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, işlerimizde daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.
Müşteri Odaklı: Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarırız.
Güçlü İletişim: Etkin dinler, empati kurar, eleştirilere karşı açık olur, kısa ve net ifadelerle konunun anlaşılmasını sağlarız.
Sürdürülebilirlik: Tüm yaşamsal süreçlerin daimi kılınabilmesi için kaynakları verimli kullanırız.
Değişim ve Gelişim: Gereksinimlere uygun teknolojik yenilikleri takip ederek, tecrübelerimizle geliştirip, uygularız. 
Güvenilir ve Adil: Ahlaki ve etik kurallara uygun çalışırız.
Çözüm ve Sonuç Odaklı: Sürecin içindeki sorunlara odaklanarak alternatif çözümler üretiriz.
Sorumluluk Sahibi: Taahhüt ettiklerimizi zamanında yerine getiririz.

Sertifikalar

Whatsapp Bilgi Hattı
WhatsApp